Lucie Safarova Welcomes Baby Girl Lea

Lucie Safarova is now mom to baby girl Lea! Congratulations to Lucie and her partner Tomas Plekanec.

Safarova announced her pregnancy earlier this year.  She retired from tennis at the 2019 French Open.  Her partner Tomas Plekanec is an NHL player.

View this post on Instagram

Den po dni více obdivuji přírodu a to jakým zázrakem počíná a přináší nový život..těhotenství přináší pro ženu spoustu změn jak na těle, tak na duši, které jsou i nejsou příjemné.. nevolnosti, rostoucí tělo na všech “těch” partiích, otékání, dušnost, bezmoc si zavázat boty, pláč u filmu, který ani není tak dojemný, únava atd.. ale také pohled na ten malý špendlík, kterému za chvíli tluče srdíčko, pak má nožky ruce a najednou kope a tančí v mém břiše lambády, že se ani nestačím divit, kde bere tu sílu! To s jakou dokonalostí to příroda zařídila je úžasné a zase v tom je harmonie, kdy něco krásné sebou nese i to náročnější.. asi aby jsme to krásné uměli opravdu ocenit a prožít o to víc! Myslím, že pro sportovkyni je to ještě o to větší změna, když se nemůže hýbat jak je zvyklá celý život, přibere kila,která nikdy neměla,místo toho být tvrdá a bojovná se mění na měkkou a jemnou ženu, která má uplně jiné priority! Každá žena to jistě prožívá jinak a zároveň všechny si tím procházíme podobně. Nemusíme přece být stále krásné a perfekní, to je trend doby a proč vlastně? Krása je relativní pojem.. Muži s námi v tomto období někdy musí být o to více trpěliví a láskyplní..já děkuji, že jednoho takového mám doma, který mi je oporou po celý ten čas! Těším se jaká bude ta další etapa, až tu malá bude s námi a jsem vděčná za celé tohle období rostoucího bříška! ❤️ @tomasplekanecofficial

A post shared by Lucie Safarova (@lucie.safarova) on

Safarova won 5 double grand slam titles in her impressive career. Her doubles partner in all five grand slam wins was American  Bethanie Mattek-Sands. She reached the singles final at Roland Garros in 2015, and the semifinals at Wimbledon in 2014.

Safarova shared the news on IG: 

I woke up this morning as a mom…nothing beats that feeling! Welcome to our…

(Visited 29 times, 1 visits today)

Leave a Reply